Xpedit Farum

Hirsemarken 3
DK-3520 Farum
Tlf: 44 21 10 50

Xpedit Farum Rutevejledning

Åbningstider Farum

Salg/butik

Mandag - Fredag 09:00 - 17:00
Lørdag 09:00 - 13:00
Søndag Lukket

Service

Mandag - Torsdag   07:45 - 16:00
Fredag   07:45 - 15:30
Lørdag - Søndag   Lukket

 

Reservedele

Mandag - Torsdag   07:45 - 16:00
Fredag   07:45 - 15:30
Lørdag - Søndag   Lukket

Forudbestilte reservedele kan afhentes indenfor salgsafdelingens åbningstider.

Xpedit Ølgod

Energivej 1
DK-6870 Ølgod
Tlf: 75 24 53 67

Xpedit Ølgod rutevejledning

Åbningstider Ølgod

Salg/butik

Mandag - Fredag   09:00 - 17:00
Lørdag   09:00 - 13:00
Søndag   Lukket

Butikken med udstyr i Ølgod holder lukket lørdag den 12. juni. Salgsafdelingen med motorcykler har åbent som sædvanlig.

Service

Mandag - Torsdag   07:30 - 16:00
Fredag   07:30 - 14:00
Lørdag - Søndag   Lukket

Reservedele

Åbningstider i vinterhalvår (15. oktober - 1. marts)

Mandag - Torsdag   08:00 - 16:00
Fredag   08:00 - 14:15
Lørdag - Søndag   Lukket

 

Åbningstider i sommerhalvår (2. marts - 14. oktober)

Mandag - Torsdag   08:00 - 17:00
Fredag   08:00 - 17:00
Lørdag - Søndag   Lukket

​Forudbestilte reservedele kan afhentes indenfor salgsafdelingens åbningstider.

Xpedit Aalborg

Virkelyst 3A
DK-9400 Nørresundby
Tlf: 98 10 11 10  

Xpedit Aalborg rutevejledning

Åbningstider Aalborg

Service

Mandag - Torsdag   07:30 - 16:00
Fredag   07:30 - 14:00
Lørdag - Søndag   Lukket

 Ferielukket i uge 31 + 32

MEDARBEJDERE I FARUM
MEDARBEJDERE I FARUM

Salg

Jesper Dal

Jesper Dal

Daglig leder/sælger
44 21 10 50
50 93 61 88
jesper@bmwmc.dk
Rasmus Aarup Nielsen

Rasmus Aarup Nielsen

Sælger
44 21 10 50
24 24 14 42
rasmus@bmwmc.dk

Værksted

Thomas Dofoz

Thomas Dofoz

Værkfører
44 21 10 50
thomas@bmwmc.dk
Lars Teilgaard

Lars Teilgaard

Mekaniker
Jakob Friberg

Jakob Friberg

Mekaniker
Martin Lysdal Meilstrup

Martin Lysdal Meilstrup

Mekaniker
Kim Nielsen

Kim Nielsen

Mekaniker
Victor Petersen

Victor Petersen

Lærling
Claes Jønsson

Claes Jønsson

Klargøring

BMW garantihåndtering

Elly Jørgensen

Elly Jørgensen

BMW Garantihåndtering
20 55 16 11
garanti@bmwmc.dk

Lager/eftermarked

Henrik Madsen

Henrik Madsen

Lagerchef
44 21 10 50
lagercph@bmwmc.dk
Betina Wohlfarth

Betina Wohlfarth

Butiksassistent
50 93 62 18
betina@bmwmc.dk

Administration

Annika Buchholtz

Annika Buchholtz

Bogholder
75 24 53 67
kontorcph@bmwmc.dk

Marketing

Janne Nielsen

Janne Nielsen

Marketingansvarlig
24 92 99 10
janne@bmwmc.dk
MEDARBEJDERE I ØLGOD
MEDARBEJDERE I ØLGOD

Salg

Erik Møller

Erik Møller

Direktør
76 88 56 08
21 63 11 66
erik@bmwmc.dk
Kurt Møberg

Kurt Møberg

Indehaver/Salg
76 88 56 12
40 44 83 67
kurt@bmwmc.dk
Daniel Ellerbæk

Daniel Ellerbæk

Sælger
40 42 73 39
daniel@bmwmc.dk
Nicolaj Tagesen

Nicolaj Tagesen

Juniorsælger
23 70 09 92
nicolaj@bmwmc.dk

Værksted

Lars Ladekjær

Lars Ladekjær

Værkfører
76 88 56 09
vaerksted@bmwmc.dk
Jan Møberg

Jan Møberg

Mekaniker
Ivar Guldager

Ivar Guldager

Mekaniker
Job de Vries

Job de Vries

Mekaniker
Simon Madsen

Simon Madsen

Mekaniker
Lars Hansen

Lars Hansen

Lærling
Henning Horsbøl

Henning Horsbøl

Klargøring
Heine Mechlenborg

Heine Mechlenborg

Klargøring
Kenneth Platz Christensen

Kenneth Platz Christensen

Altmuligmand

BMW garantihåndtering

Elly Jørgensen

Elly Jørgensen

BMW Garantihåndtering
20 55 16 11
garanti@bmwmc.dk

Lager/eftermarked

Susanne Mortensen

Susanne Mortensen

Lagerchef
29 32 24 92
susanne@bmwmc.dk
Michael Hansen

Michael Hansen

Lager/Eftermarked
76 88 56 04
michael@bmwmc.dk

Førerudrustning/webshop

Dorte Tvede Andersen

Dorte Tvede Andersen

Butikschef
76 88 56 02
butik@bmwmc.dk

Administration

Rune Bach-Andersen

Rune Bach-Andersen

Indehaver
75 24 53 67
rune@bmwmc.dk
Jutta Præstegaard

Jutta Præstegaard

Bogholder
76 88 56 00
jutta@bmwmc.dk

Marketing

Janne Nielsen

Janne Nielsen

Marketingansvarlig
24 92 99 10
janne@bmwmc.dk
Medarbejdere i Aalborg
Medarbejdere i Aalborg

Værksted

Jan Andersen

Jan Andersen

Daglig leder/mekaniker
98 10 11 10
vaerkstedaa@bmwmc.dk
Kaj Hoff

Kaj Hoff

Mekaniker

BMW garantihåndtering

Elly Jørgensen

Elly Jørgensen

BMW Garantihåndtering
20 55 16 11
garanti@bmwmc.dk

Administration

Annika Buchholtz

Annika Buchholtz

Bogholder
75 24 53 67
kontoraa@bmwmc.dk

Marketing

Janne Nielsen

Janne Nielsen

Marketingansvarlig
24 92 99 10
janne@bmwmc.dk
Tilbage til toppen