Xpedit Ølgod

Energivej 1
DK-6870 Ølgod
Tlf: 75 24 53 67

Xpedit Ølgod rutevejledning

Åbningstider Ølgod

Salg/butik

Mandag - Fredag   09:00 - 17:00
Lørdag   09:00 - 13:00
Søndag   Lukket

Service

Mandag - Torsdag   07:30 - 16:00
Fredag   07:30 - 14:00
Lørdag - Søndag   Lukket

Reservedele

Mandag - Torsdag   08:00 - 16:00
Fredag   08:00 - 14:00
Lørdag - Søndag   Lukket

Forudbestilte reservedele kan afhentes indenfor salgsafdelingens åbningstider

Xpedit Farum

Hirsemarken 3
DK-3520 Farum
Tlf: 44 21 10 50

Xpedit Farum Rutevejledning

Åbningstider Farum

Salg/butik

Mandag - Fredag   09:00 - 17:00
Lørdag   09:00 - 13:00
Søndag   Lukket

Service

Mandag - Torsdag   07:45 - 16:00
Fredag   07:45 - 15:30
Lørdag - Søndag   Lukket

Reservedele

Mandag - Torsdag   07:45 - 16:00
Fredag   07:45 - 15:30
Lørdag - Søndag   Lukket

Forudbestilte reservedele kan afhentes indenfor salgsafdelingens åbningstider

Xpedit Aalborg

Virkelyst 3A
DK-9400 Nørresundby
Tlf: 98 10 11 10  

Xpedit Aalborg rutevejledning

Åbningstider Aalborg

Service

Mandag - Torsdag   07:30 - 16:00
Fredag   07:30 - 14:00
Lørdag - Søndag   Lukket
MEDARBEJDERE I ØLGOD
MEDARBEJDERE I ØLGOD

Salg

Erik Møller

Erik Møller

Salgschef
76 88 56 08
21 63 11 66
erik@bmwmc.dk
Kurt Møberg

Kurt Møberg

Indehaver/Salg
76 88 56 12
40 44 83 67
kurt@bmwmc.dk
Rune Bach-Andersen

Rune Bach-Andersen

Indehaver/Salg
76 88 56 01
40 44 80 32
rune@bmwmc.dk

Butik og webshop

Susanne Pfänner

Susanne Pfänner

Webshop & Butik
76 88 56 02
butik@bmwmc.dk
Nicolaj Tårn Mondrup

Nicolaj Tårn Mondrup

Butikselev
76 88 56 02
webshop@bmwmc.dk

Værksted

Lars Ladekjær

Lars Ladekjær

Værkfører
76 88 56 09
vaerksted@bmwmc.dk
Jan Møberg

Jan Møberg

Mekaniker
Mathias Christensen

Mathias Christensen

Mekaniker
Ivar Guldager

Ivar Guldager

Mekaniker
Job de Vries

Job de Vries

Mekaniker
Henning Horsbøl

Henning Horsbøl

Klargøring
Simon Madsen

Simon Madsen

Lærling
Keld Kamp-Hansen

Keld Kamp-Hansen

Altmuligmand

Lager/eftermarked

Susanne Mortensen

Susanne Mortensen

Lagerchef
29 32 24 92
susanne@bmwmc.dk
Michael Hansen

Michael Hansen

Lager/Eftermarked
76 88 56 04
michael@bmwmc.dk

Administration

Jutta Præstegaard

Jutta Præstegaard

Bogholder
76 88 56 00
jutta@bmwmc.dk
Elly Jørgensen

Elly Jørgensen

Garanti håndtering
20 55 16 11
garanti@bmwmc.dk
Annika Buchholtz

Annika Buchholtz

Kontorelev
75 24 53 67
kontoraa@bmwmc.dk

Marketing

Khatthaleeya Pedersen

Khatthaleeya Pedersen

Marketingansvarlig
24 92 99 10
kp@bmwmc.dk
MEDARBEJDERE I FARUM
MEDARBEJDERE I FARUM

Salg

Jesper Dal

Jesper Dal

Daglig leder/sælger
44 21 10 50
50 93 61 88
jesper@bmwmc.dk
Mads Skyttegaard

Mads Skyttegaard

Sælger
44 21 10 50
24 90 58 38
mads@bmwmc.dk

Værksted

Jesper Jensen

Jesper Jensen

Værkfører
44 21 10 50
vaerkstedcph@bmwmc.dk
Lars Teilgaard

Lars Teilgaard

Mekaniker
Jakob Friberg

Jakob Friberg

Mekaniker
Timmi Obarzanek

Timmi Obarzanek

Lærling

Lager/eftermarked

Kim Johannsen

Kim Johannsen

Lager/Eftermarked
44 21 10 50
kim@bmwmc.dk
Bolette Schønthal

Bolette Schønthal

Lager/Eftermarked
44 21 10 50
bolette@bmwmc.dk

Administration

Jutta Præstegaard

Jutta Præstegaard

Bogholder
29 32 24 91
kontorcph@bmwmc.dk
Elly Jørgensen

Elly Jørgensen

Garanti håndtering
20 55 16 11
garanti@bmwmc.dk
Annika Buchholtz

Annika Buchholtz

Kontorelev
75 24 53 67
kontoraa@bmwmc.dk

Marketing

Khatthaleeya Pedersen

Khatthaleeya Pedersen

Marketingansvarlig
24 92 99 10
kp@bmwmc.dk
Medarbejdere i Aalborg
Medarbejdere i Aalborg

Værksted

Jan Andersen

Jan Andersen

Daglig leder/mekaniker
98 10 11 10
vaerkstedaa@bmwmc.dk
Dennis Jeppesen

Dennis Jeppesen

Mekaniker

Administration

Jutta Præstegaard

Jutta Præstegaard

Bogholder
76 88 56 00
jutta@bmwmc.dk
Elly Jørgensen

Elly Jørgensen

Garanti håndtering
20 55 16 11
garanti@bmwmc.dk
Annika Buchholtz

Annika Buchholtz

Kontorelev
75 24 53 67
kontoraa@bmwmc.dk
Tilbage til toppen