R 1250 GS TASKE TILBUD

FÅ GRATIS VARIO SIDETASKER OG TOPBOKS

Du kan nu få Vario sidetasker, topboks med monteringsplade og kodet låse med i prisen, når du køber en ny BMW R 1250 GS.
 Tilbuddet er gyldigt til d. 31. juli 2020 og gælder KUN lager-MC'er.
 
Tilbuddet kan ikke kombineres med andre tilbud eller kampagner og kan til enhver tid trækkes tilbage eller forlænges.

 

BMW R 1250 GS tilbud - NU kun hos Xpedit

R 1250 GS

 

Den nye BMW R 1250 GS giver dig en boxermotor-oplevelse du aldrig før har følt: Usammenlignelig præstation og sublim effektivitet! De øgede hestekræfter (136hk), uovertruffen maksimalt drejningsmoment (143Nm) med en slagvolumen på 1250ccm giver dig maksimal ydeevne. Men det er ikke alt! Den nye BMW Shiftcam bringer ethvert terræn til helt nye højder. Mærk motorens kræfter - uanset om du kører i byen, på motorvejen eller off-road, så er den rene køreglæde garanteret. Nye styles, farver, talrige tekniske detaljer og spændende muligheder for at tilpasse din R 1250 GS, er tilgængelig fra dag ét! 

Inkluderer nu:

  • Vario sidetasker
  • Vario topboks
  • Kodet låse

Værdi: 10.326 kr.

LÆS MERE OM R 1250 GS

BMW sidetasker tilbud, BMW R 1250 GS

KONTAKT

FARUM

Jesper Dal

Jesper Dal

Daglig leder/sælger
44 21 10 50
50 93 61 88
jesper@bmwmc.dk
Rasmus Aarup Nielsen

Rasmus Aarup Nielsen

Sælger
44 21 10 50
24 24 14 42
rasmus@bmwmc.dk
Johnny Larsen

Johnny Larsen

Sælger
44 21 10 50
24 90 58 38
Johnny@bmwmc.dk

ØLGOD

Kurt Møberg

Kurt Møberg

Indehaver/Salg
76 88 56 12
40 44 83 67
kurt@bmwmc.dk
Erik Møller

Erik Møller

Salgschef
76 88 56 08
21 63 11 66
erik@bmwmc.dk
Bjarne Bøgh

Bjarne Bøgh

Sælger
40 42 73 39
bjarne@bmwmc.dk
Tilbage til toppen