BMW MOTORRAD HERITAGE KAMPAGNE

SPAR 40.000 KR. PÅ 2019 MODELLER


Du kan nu spare hele 40.000 kr. på vore fabriksnye heritage motorcykler modelår 2019.
Tilbuddet gælder dog kun lager-MC'er og omfatter tre Heritage modeller, nemlig R nineT Pure, R nineT Scrambler samt R nineT Urban GS
For at give dig endnu større køreglæde, smider vi Xpedit 5 års Tryghedsaftale oveni prisen,
så du kan komme ud og køre helt uden bekymringer.  

Tilbuddet er betinget af finansiering gennem Xpedit. Kontakt os for at høre nærmere.
_______________________________

KAMPAGNEMODELLERNE
BMW R nineT Scrambler

BMW R nineT Scrambler

Ægte. Barsk. Luftkølet! Scrambler er en motorcykel, skabt til individualisten, der ønsker rendyrket motorcykelkørsel i uforfalsket, minimalistisk og personlig stil. Til den der tør bryde normerne. Pris fra 182.675,-

Se mere

BMW R nineT Urban GS

BMW R nineT Urban GS

R nineT Urban G/S emmer af offroad-ånd fra ”dengang farfar var ung”, men samtidig gør dens dynamik og køreegenskaber det tydeligt, at den er fuldgyldigt medlem af nutidens R nineT familie. Pris fra 182.675,-

Se mere

BMW R nineT Pure

BMW R nineT Pure

BMW R nineT Pure er perfekt til alle, der elsker klassisk roadster design og er på udkig efter den klassisk autentiske motorcykeloplevelse. Den minder nok mange om 1970’erne og 80’erne. Pris fra 177.175,-

Se mere

KONTAKT OS

Xpedit-CPH

Jesper Dal

Jesper Dal

Daglig leder/sælger
44 21 10 50
50 93 61 88
jesper@bmwmc.dk
Rasmus Aarup Nielsen

Rasmus Aarup Nielsen

Sælger
44 21 10 50
24 24 14 42
rasmus@bmwmc.dk
Johnny Larsen

Johnny Larsen

Sælger
44 21 10 50
24 90 58 38
Johnny@bmwmc.dk

Xpedit Ølgod

Erik Møller

Erik Møller

Salgschef
76 88 56 08
21 63 11 66
erik@bmwmc.dk
Bjarne Bøgh

Bjarne Bøgh

Sælger
40 42 73 39
bjarne@bmwmc.dk
Kurt Møberg

Kurt Møberg

Indehaver/Salg
76 88 56 12
40 44 83 67
kurt@bmwmc.dk
Tilbage til toppen