850 GS KAMPAGNE

BMW F 850 GS

SPAR MINDST 52.000 KR.

 

Du kan nu spare mindst 52.000 kr. på en fabriksny BMW F 850 GS modelår 2019. Tilbuddet gælder så længe lager haves! 

Tilbuddet er inklusiv: 

5 ÅRS TRYGHEDSAFTALE
VARIO-SIDETASKER
TOURING-PAKKE: 
Dynamic ESA, LED Hovedlys, Keyless Ride, Fartpilot, Dæktrykskontrol, LED Blinklys, Tyveri alarm, Centralstøtteben, kuffertholdere.


SE KAMPAGNECYKLERNE HER 

 

KONTAKT VORE SÆLGERE

FARUM

Jesper Dal

Jesper Dal

Daglig leder/sælger
44 21 10 50
50 93 61 88
jesper@bmwmc.dk
Rasmus Aarup Nielsen

Rasmus Aarup Nielsen

Sælger
44 21 10 50
24 24 14 42
rasmus@bmwmc.dk
Johnny Larsen

Johnny Larsen

Sælger
44 21 10 50
24 90 58 38
Johnny@bmwmc.dk

ØLGOD

Erik Møller

Erik Møller

Salgschef
76 88 56 08
21 63 11 66
erik@bmwmc.dk
Bjarne Bøgh

Bjarne Bøgh

Sælger
40 42 73 39
bjarne@bmwmc.dk
Kurt Møberg

Kurt Møberg

Indehaver/Salg
76 88 56 12
40 44 83 67
kurt@bmwmc.dk
Tilbage til toppen